Biżuteria &Sygnety &Złoto admin on 02 wrz 2011 11:39 am

Złote sygnety

Tak jak większość produktów wykonanych ze złota, również złote sygnety to dosyć droga biżuteria. Ceny tego produktu liczone bywają nawet w tysiącach złotych.

Złoty sygnet dostać można przykładowo za 953,30 zł lub 1 080,40 zł. Produkt taki jak złoty pierścień Atlantów z cyrkoniami kosztować może na przykład 1079 zł.

Co do warunków technicznych tego produktu to waga takiego sygnetu wynosi 4,28 – 5,50 gram, a próba złota równa jest 585. Rodzaj złota to: pełne, natomiast kolor żółty.

Złote sygnety

Inny pierścień tego typu, posiadający jednak odmienne wymiary kosztować może nawet 529 złotych. Jest to pierścień Atlantów złoty z cyrkoniami o wadze 3,58 – 3,94 gram i próbie złota 333. Jest to produkt również  posiadający rodzaj złota pełny oraz żółty kolor.

Ceny nawet z pozoru podobnych sygnetów są więc odmienne ze względu na swoje cechy. Są to zatem kryteria różnicujące w przypadku wyboru i ustalania ceny biżuterii. W ramach zakupu złotego sygnetu podane ceny mogą jednak czasem ulec dalszej zmianie. Dodatkowe koszty przy zakupie sygnetów to często skutek możliwości grawerowania na gładkich powierzchniach pierścienia. Ponadto, nowoczesny design tej biżuterii może także dodawać jej nie tylko uroku, ale tez generować dodatkowo wyższą wartość produktu. Co więcej przy zakupie sygnetów korzystać można zazwyczaj z opcji zmiany rozmiaru jako, że produkt ten wymaga akurat odpowiedniego przystosowania do klienta. Przy dużej zmianie rozmiaru cena jednak także może ulec zmianie oraz w wyniku tego może dojść do zatarcia próby.

Trackback This Post | Subscribe to the comments through RSS Feed

Leave a Reply