Biżuteria &Biżuteria damska &Złoto admin on 27 gru 2011 06:30 pm

Złote bransoletki damskie

Bez względu na okazję biżuteria jest niemal zawsze mile widziana. Oczywiście trzeba znać gust osoby obdarowywanej. Biżuteria nie jest też – wbrew pozorom – zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Całe mnóstwo mężczyzn również lubi jubilerskie dodatki. Są tacy, którzy noszą złote łańcuszki lub sygnety, są amatorzy kolczyków umieszczanych w uchu, brwi czy języku, są też i tacy, którzy wolą odrobinę bardziej eleganckie drobiazgi – np. spinki do krawata lub mankietów.

Niezależnie jednak od tego, zakładanie świecidełek jest dużo częściej domeną kobiet. A wybór na rynku jest niezwykły. Począwszy od najróżniejszych kolczyków, zawieszek, łańcuszków i pierścionków, przez srebrne czy złote bransoletki damskie, kolie i wracające do łask broszki a skończywszy na całej gamie innych ozdób wykonanych ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i półszlachetnych, bursztynu, pereł i mnóstwa innych surowców.

Dzisiaj biżuteria może być wykonana niemal ze wszystkiego. Obok tradycyjnych wyrobów takich jak złote bransoletki damskie, srebrne kolczyki z barwnym minerałem czy bursztynowe wisiory w sklepach i w Internecie znajdziemy dziś całe mnóstwo biżuterii tworzonej z całkowicie zaskakujących materiałów. Obok powszechnego drewna, szkła i masy perłowej w sklepach można znaleźć kolczyki utkane z pojedynczych kolorowych nitek rodem z Peru, wyszydełkowane cudeńka prosto z naszego kraju, biżuterię z masy plastycznej – np. fimo czy biżuterię wykonywaną metodami takimi jak fusing czy decoupage. Wzory, kolory i style przeplatają się ze sobą i naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie.

Autor: Zuzanna K.

Trackback This Post | Subscribe to the comments through RSS Feed

Leave a Reply