Złote bransoletki występują w niezliczonej liczbie wzorów. Poczynając od najprostszych złotych łańcuszków z ewentualnymi zawieszkami, poprzez wymyślne, łączone ze sobą ogniwa kończąc na pięknych, pełnych bransoletach.

Modne bransoletki

Pomimo faktu, że w ostatnim czasie na salonach ewidentnie królują bransoletki lilou, złote bransoletki pozostają tymi najbardziej pożądanymi i najwyżej cenionymi.

Złote bransoletki

Jeśli pragniesz być naprawdę modna, obiektem Twoich zainteresowań powinny się stać złote bransoletki charms. Z wybraną przez Ciebie złotą zawieszką, może subtelnie podkreślić Twój indywidualizm i podkreślić nietuzinkową osobowość.

Złoto pod każdą postacią zawsze będzie modne, dlatego warto posiadać kilka różnych złotych bransoletek, tak by niezależnie od kreacji zawsze dobrać tę właściwą.

Bransoletka na nodze

Złota bransoletka na nogę, to symbol wyzwolonej, niezależnej kobiety. Zazwyczaj rolę takiej bransoletki pełni złoty łańcuszek, czasem również z delikatną zawieszką. Bransoletki na nogę są bardzo popularne szczególnie ze względu na fakt, że praktycznie nie ma osoby, która by źle wyglądała w takim rodzaju biżuterii.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z bransoletką na nogę eksperymentować. Nie musi to być zwykły złoty łańcuszek. Można spróbować bransoletki z różnymi kamieniami dobranymi w zależności od upodobań, gustu i reszty stroju.

Ważne natomiast, by uważać aby gdzieś taką bransoletką nie zahaczyć. Fakt, że znajduje się ona na nodze i zazwyczaj jest dość delikatna sprawia, że stosunkowo łatwo można ją zgubić. Jeśli chodzi o złotą bransoletkę, to strata taka może być naprawdę bolesna, ze względu na jej wartość rynkową, a czasem i sentymentalną (prezent).

Bransoletki męskie

Złote bransoletki męskie, podobnie jak złote łańcuszki męskie wybierają zazwyczaj mężczyźni pragnący podkreślić swoją zamożność, lub budować taki wizerunek. Męską odmianę złotych bransolet cechuje duża masywność wynikająca z budowy poszczególnych ogniw.
Interesującą propozycją dla panów jest połączenie złota z kauczukiem. Bransoletki tego typu pasują do męskiego wizerunku przy zachowaniu pewnej delikatności i stylu.