Biżuteria admin on 04 gru 2011 10:48 pm

Biżuteria Kruk

Każda kobieta kocha świecidełka, lubi czasem zatrzymać się przed wystawą u jubilera i pomarzyć o tym czy innym drobiazgu. Każda z nas ma też inny gust – jedna wybierze delikatne kolczyki z szafirem, inna woli zdecydowanych rozmiarów wisior z oksydowanego srebra wysadzany markazytami…

Biżuteria Kruk

Niektóre kobiety znają też moc kamieni – pozytywną energię ametystów, spokój i harmonię agatu czy miłość, którą przynosi różowy kwarc. Połączenie kamieni szlachetnych i półszlachetnych ze złotem, srebrem czy platyną daje efekt w postaci pięknej biżuterii, jaką chciałby mieć niejedna kobieta.

Biżuteria Kruk jest też doskonały prezentem na różne okazje. Jedyny warunek: musimy znać gust osoby obdarowywanej. Na różne okazje i dla różnych osób wybieramy inny podarunek – na zaręczyny niezmiennie od wieków najlepszy będzie pierścionek. Obecnie największą popularnością  cieszą się pierścionki z białego złota z brylantami. Z kolei na pamiątkę Pierwszej Komunii czy Chrztu dzieci otrzymują od najbliższych złoty krzyżyk albo medalik na łańcuszku. Na okrągłe urodziny dla cioci albo mamy odpowiednim prezentem będzie ciekawa bransoletka lub broszka. Ta ostatnia od jakiegoś czasu jest nieco zapomniana, ale z pewnością zostanie doceniona przez dojrzałą osobę. Zaś dla koleżanki z klasy najbardziej trafiona będzie para srebrnych kolczyków w jakimś oryginalnym kształcie. Mogą to być trampki, koty, węże… – wybór jest naprawdę duży.

Bez względu na okazję biżuteria Kruk ma tą wielką zaletę, że jest prezentem osobistym i prawie zawsze docenianym.

Trackback This Post | Subscribe to the comments through RSS Feed

Leave a Reply